Середа, 27 Жовтень 2021


У Рівненській області два теплопостачальні підприємства незаконно отримали понад 1,1 млн грн субвенції, виділеної з державного бюджету для компенсації різниці в тарифах на послуги теплопостачання, які надавались населенню. Про це повідомили у прес-службі Державної фінансової інспекції.

Згідно з повідомленням, порушення, що призвели до фінансових втрат виявлено під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Зокрема, посадові особи управління зайво переказали субвенції з держабюджету на суму понад 1,1 млн грн двом теплопостачальникам, які завищили обсяг заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію для населення.

«Завдяки заходам, що їх ужили фінінспектори, ще до завершення контрольного заходу одне з підприємств – ТОВ «Рівнетеплоенерго» – повернуло до державного бюджету 796 тис. грн зайво отриманої субвенції», - зазначається у повідомленні.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.