Середа, 03 Березень 2021


19 листопада цього року у місті Києві відбулася церемонія нагородження переможців та лауреатів Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» під патронатом Президента України та керівництвом Уряду України. Цей конкурс проводиться дванадцятий рік поспіль і спрямований на поліпшення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції.

Цього року на загальнодержавному етапі конкурсу взяло участь 129 підприємств різних галузей економіки з 143 видами продукції. Нагороду отримала також продукція рівненського ТОВ "СТАЛЬ-М", а саме двері металеві протиударні вхідні в квартири (другого розряду міцності за опором зламу) з класом вогнестійкості ЕІ – 30 та ЕІ - 60.

Після виставки продукції, у якій приймав і стенд рівненської компанії відбулася власне церемонія нагородження переможців конкурсу й святковий концерт.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.