Неділя, 24 Січень 2021


Завтра, 25 листопада, на Рівненщині працюватиме міжвідомча моніторингова група «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів у сфері протидії торгівлі людьми».

До неї входять національний експерт проектів ОБСЄ та Міністерства соціальної політики України, а також представники Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла-Страда-Україна», Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні.

Під час візиту вони обговорять процедуру встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, а також взаємодію усіх фахівців обласних служб, причетних до цих заходів.

Захід розпочнеться об 11.30 в приміщенні Рівненської ОДА (майдан Просвіти, 1, каб. 601).

Потому моніторингова група відвідає КЗ «Рівненський центр соціально-психологічної допомоги» РОР. Цей заклад може надавати психологічну, соціальну підтримку особам-жертвам насилля та торгівлі людьми, а також тимчасове проживання та харчування.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.