Четвер, 24 Вересень 2020


Згідно з результатами таємного голосування секретарем Рівненської міської ради обрали депутата від партії «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» Олексія Муляренка.

Про це під час засідання сесії, сьогодні, 27 листопада, повідомив голова лічильної комісії, депутат від партії «Самопоміч» Мар'ян Года.

Так, після підрахунку та оголошення результатів голосування, з’ясувалось, що на підтримку Олексія Муляренка віддали свої голоси 27 обранців громади із 42-х. Не брали участі в голосуванні – 12-ть депутатів. Утрималось 4-ро депутатів.

Тож, згідно з результатами остаточного голосування, 27 депутатів проголосували «за». Таким чином, рішення про те, що новим секретарем Рівненської міськради стає Олексій Муляренко, прийнято.

Після привітань він зайняв місце в президії.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.