Понеділок, 18 Січень 2021


30 листопада в Рівному відбудуться заходи в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії з просування реформи децентралізації «Посли Реформ». До міста завітає команда, яка складається з народних депутатів України та експертів з питань конституційної реформи і децентралізації.

Метою кампанії є привернення уваги до процесу децентралізації влади та пов’язаного із цим внесення змін до Конституції України, реформування місцевого самоврядування, адміністративно-територіальної реформи.

У рамках кампанії відбудуться зустрічі з представниками влади в регіоні, місцевого самоврядування, громадськими активістами, студентами:

10:00  -  Прес-конференція в Рівненській обласній державній адміністрації (Майдан Просвіти, 1, кабінет 601), на якій народні депутати та експерти з децентралізації розкажуть про інформаційну кампанію «Посли Реформ» та дадуть роз’яснення щодо впровадження реформи децентралізації.

11:00-13:00 - У Рівненській обласній державній адміністрації (Майдан Просвіти, 1, кабінет 601) відбудеться зустріч з представниками об’єднаних територіальних громад, органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, головами районних державних адміністрацій. На зустрічі будуть розглянуті основні аспекти з реалізації реформи децентралізації та наголошено на необхідності проведення відповідних конституційних змін.

15:30  -  Відкрита зустріч в Національному університеті водного господарства та природокористування (вул. Соборна, 11, Конференц-зала) «Відверто про децентралізацію. П’ять міфів реформи», на яку запрошені студенти та громадські активісти.

Команда «Послів Реформ», яка відвідає Рівне:

-    Ганна Гопко, народний депутат України VIII скликання;
-    Остап Єднак, народний депутат України VIII скликання;
-    Марія Іонова, народний депутат України VIII скликання;
-    Ірина Луценко, народний депутат України VIII скликання;
-  Юрій Ганущак, експерт Реанімаційного Пакету Реформ з питань децентралізації влади, директор Інституту розвитку територій.

Інформаційне поле навколо реформ викривлене та однобоке. Майже відсутня пряма комунікація широких верств населення, депутатів та представників влади на місцях з цієї теми. Тому виникає потреба прориву інформаційної блокади, аби не тільки громадяни України були проінформовані про сутність та значення децентралізації, але й представники влади на регіональному рівні краще розуміли що з собою представляє комплексний підхід до реформи.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.