Субота, 19 Червень 2021


Сьогодні, о 14.00 в залі засідань Рівненської міської ради продовжить свою роботу друге пленарне засідання першої сесії Рівнеради. 

Головним питанням порядку денного мають стати обрання заступників міського голови та голів постійних комісій ради. Як стало відомо "Рівненським новинам" у своїх кріслах мають шанси втримати нинішні заступники Володимира Хомка - Сергій Васильчук та Галина Кульчинська. Перший відповідає за економічний блок питань, пані Галина відповідальна за гуманітарний напрямок. Обоє до того ж є чинними депутатами міської ради - Сергій Васильчук від "БПП "СОЛІДАРНІСТЬ", Галина Кульчинська від ВО "Батьківщина".

Нагадаємо, в минулу п'ятницю відбулося перше засідання сесії Рівнеради на якому секретарем Рівненської міськради було обрано голову Рівненської міської організації партії "БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" Олексія Муляренка.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.