Вівторок, 27 Жовтень 2020


Сьогодні під час сесії Рівненської міської ради депутати визначили персональний склад постійних комісій та їх керівництво. 

Як видно з результатів голосування у сесійній залі три опозиційні партії - "УКРОП", "Громадський контроль" та Радикальна партія Олега Ляшка не отримали керівництва жодної з восьми постійних комісій Рівнеради.

Натомість, депутати від БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" керуватимуть трьома комісіями - бюджетною (Паладійчук С.Б), комісією з питань захисту прав людини і правопорядку (Чубай О.С) та постійною комісією з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування (Туровська Л.В).

Представники "Самопомочі" керуватимуть постійною комісією з питань міського господарства (Поліщук Н.М) та економічною комісією (Ковалець І.К).

Дві комісії отримали і представники ВО "Батьківщина". Вони опікуватимуться питаннями науки, освіти, культури (Павелків В.Р) та комісією з питань транспорту, зв'язку та екології (Нестерук О.П).

Комісію з питань охорони здоров'я та соц.захисту населення віддали представнику ВО "Свобода" Юрію Осіпчуку.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.