Субота, 24 Жовтень 2020


Сьогодні, під час пленарного засідання сесії було затверджено склад виконкому, який запропонував міський голова Володимир Хомко. Згідно результатам голосування, яке підтримали 26 депутатів міськради до нового виконкому Рівнеради входитиме 22 особи. Серед них підприємці, активісти, комунальники, лікар, інженер, чиновник і депутат обласної ради.

Варто зазначити, що під час сесії партія "Громадський контроль" запропонувала включити до складу даного органу свого представника - заступника голови партії, відому радіоведучу Оксану Юрченко. Однак її кандидатуру підтримали лише 20-ть депутатів, чого виявилося недостатньо аби увійти до складу міськвиконкому.

Після голосування за членів міськвиконкому Володимир Хомко оголосив перерву на 30 хвилин для обговорення кандидатури керуючого справами виконкому. На цю посаду мер пропонує Петра Середюка.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.