Четвер, 16 Липня 2020


Податкові агенти за порушення податкового законодавства сплатили до бюджету майже 427 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.

За виплату доходів фізичним особам без утримання податку на доходи фізичних осіб, крім окремих випадків, несе відповідальність роботодавець, який є податковим агентом щодо цього податку. Крім того, він зобов'язаний вести облік виплачених доходів та подавати податкову звітність. На жаль, не всі роботодавці сумлінно виконують покладені на них функції і, як наслідок, відповідають за свої порушення, сплачуючи штрафні санкції.

Зокрема, з початку року фахівцями ДПІ у м. Рівному було проведено 64 перевірки суб'єктів господарювання, за результатами яких виявлені порушення податкового законодавства при виплаті заробітної плати та інших доходів найманим працівникам. Зокрема, це факти виплати коштів без відображення в обліку, виплати коштів під виглядом додаткових благ, факти неправомірного надання соціальної пільги, неправомірного застосування ставки податку, виплати інших доходів без утримання та перерахування податку на доходи фізичних осіб. Як результат - додатково до бюджету надійшло 426, 64 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.