П'ятниця, 23 Квітень 2021


Сьогодні в залі засідань Рівненської міської ради презентували концепцію бренду Рівного. Під час презентації були присутні міський голова Рівного Володимир Хомко та секретар Рівнеради Олексій Муляренко. 

Розробку бренду Рівного передбачено в рамках реалізації проекту "Розвиток малого та середнього підприємництва міст Рівного та Любліна". Бренд міста має стати інструментом в впровадженні маркетиногової стратегії міста. 

-    На мою думку, ця презентація дуже важлива. Бренд Рівного – це ціла філософія. Це не тільки зображення, - наголосив Олексій Муляренко.

До розробки бренду долучилися команда проекту «Розвиток малого та середнього підприємництва міст Рівного та Любліна» та консультанти компанії «Branders», які мали дати наукову оцінку.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.