Субота, 26 Вересень 2020


Директором ТзОВ "Санком-Рівне" призначили Андрія Мощанецького. Колишній директор підприємства, депутат Рівнеради СВятослав Євтушенко нещодавно звільнився з цієї посади.

Андрій Мощанецький має досвід управлінської діяльності, адже певний період очолював об’єднання парків культури й відпочинку міста Рівного.

– "Санком" повинен працювати так, щоб наше місто було чисте й прибране, щоб завжди вчасно і за графіком вивозили побутове сміття. Часу, щоб входити в курс справ у мене обмаль. Бо починаються новорічні свята, а це – подвійне навантаження на підприємство. То зараз наше основне завдання – прибрати місто до свят і після них, – розповів кореспонденту видання "7 днів" Андрій Мощанецький.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.