Неділя, 12 Липня 2020


Народний депутат України від Радикальної партії Андрій Лозовий напереродні Різдва відвідав рівненське підприємство "АРМ-ЕКО", яке очолює його однопартієць, депутат Рівнеради Роман Стасюк. 

Андрій Лозовий та Роман Стасюк привітали працівників підприємства з прийдешнім Різдвом.

"Порядку в країні не буде без відродження національного виробництва. Наприклад, у Рівному є підприємство "Арм-Еко", що виробляє ліфти, підйомники для інвалідів, плити, м'ясорубки, духові шафи, фритюрниці, які нічим не гірші іноземних аналогів, а з точки зору трендового у сучасному світі енергозбереження - значно кращі.

Але чомусь більшість державних закладів і приватних компаній надають перевагу білоруським і польським аналогам. Замість того, щоб зробити пріоритетною підтримку національного виробника і піднімати вітчизняну економіку, від розвитку якої буде добре нам усім.

Навпаки - треба всіляко сприяти зростанню експорту українських товарів. Саме тому зусиллями нашої Радикальної партії Ляшко в державі нарешті було створено Експортно-кредитне агенство.
Продукції такого високого ґатунку, як "Арм-Еко" - місце у Європі і світі. Але починати треба із себе - всередині країни підтримати своїх", - повідомив нардеп у себе на Фейсбуці.

За словами Андрія Лозового деяке обладнання настільки багатофункціональне, що видалося розумнішим за багатьох колег-депутатів.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.