Неділя, 24 Січень 2021


1 січня 2016 набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» від 25.12.15 р. №909-VIII.

Документ передбачає введення нового принципу справляння «податку на розкіш», який сплачують власники певних категорій автомобілів. Раніше під цей податок підпадали власники легкових машин, які експлуатувалися до 5 років, а обсяг їхнього двигуна був більш 3 літрів.

У новому році «податок на дорогі авто» будуть сплачувати власники легкових транспортних засобів, з моменту випуску яких пройшло не більше 5 років, а середньоринкова вартість такого транспортного засобу - від 750 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного року (станом на 1 січня 2016 року – 1033500 грн.). При оцінці буде враховуватися марка, модель, рік випуску, тип двигуна і його об’єм, тип коробки переключення, пробіг.

 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.