Четвер, 26 Травень 2022


У 2015 році платники єдиного податку поповнили місцевий бюджет Рівного на 73,2 млн. грн. В порівнянні з 2014 роком надходження зросли на 11,8 млн. грн. Зокрема, фізичні особи - підприємці у минулому році сплатили 53,2 млн. грн. єдиного податку, а юридичні особи - 20,0 млн. грн.

ДПІ у м. Рівному звертає увагу суб'єктів господарювання на те, що змінами, внесеними Законом України від 24 грудня 2015 року № 909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу і деякі законодавчі акти України про забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» з поточного року платникам єдиного податку ІІІ групи збільшено ставки єдиного податку з 2% до 3% – для платників ПДВ і з 4% до 5% – для неплатників ПДВ, а також зменшено річний обсягу доходу, який дає право перебувати на цій системі оподаткування, з 20 млн. грн. до 5 млн. грн.

Крім того, підвищено ставки єдиного податку для єдинників IV групи (сільгосппідприємств), а коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки землі для визначення бази оподаткування для платників єдиного податку ІV групи встановлено на рівні 120%.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.