Четвер, 26 Травень 2022


Перший захід відбудеться у суботу 6-го лютого о 19.00 у конференц-залі готелю «Оптіма». У рамках проекту #RV_Dialogue відбудеться серія парних літературних виступів, сенс яких полягає у налагодженні діалогів між авторами, що пишуть різними мовами (російсько-, українсько-, білорусько-, польськомовні та ін.).

«Література.РВ» запрошує рівнян на відкриття дев’ятого сезону «Зима-весна 2016», а також міжкультурного літературного проекту #RV_Dialogue.

Першим гостем стане харківський поет Алексей Рисованный (він же Выдумайэхо) – представник молодої генерації мережевих авторів східної України. З іншого бокуз ним буде Вікторія Дикобраз - керівник організації «Література.РВ».

Організація «Література.RV» - організація, що займається проведенням літературних подій у Рівному. Була заснована 27 жовтня 2012 року Марком Оплачком. Як Молодіжна громадська організація «Література.РВ» зареєстрована з 25 липня 2013.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.