Неділя, 22 Травень 2022


Відомий рівненський ресторатор Анатолій Лук'янчук відкриває новий ресторан в місті Барселона, що знаходиться в Іспанії. Як стало відомо "Рівненським новинам" Анатолій Лук'янчук вже більше ніж півроку проживає в Іспанії та дуже полюбив дану країну.

"Друзі у кого є мета, мрія, бажання створити бізнес в Барселоні. Я запускаю свій проект по відкриттю ресторана в цьому місті! Є хороша пропозиція! Є приміщення, є концепція, є юридична компанія, є будівельна компанія, маркетингова компанія. За період перебування я пропрацював та вивчав всі аспекти цього бізнесу", - зазначив Анатолій Лук'янчук у своєму дописі на Фейсбуці.

За словами ресторатора наразі все готово до запуска проекту. Однак, для успішного запуску потрібен інвестор, якого цікавить бізнес в Іспанії.

"Кого цікавить капіталовложення в Іспаніі прошу писати. Передайте друзям своїм, які цікавились таким питанням. Я повністю проведу проект від початку до кінця. Всі документальні роботи, будівництво, концепцію, розробка авторського меню, набір персоналу, маркетинг, розвиток, робота з клієнтами ресторану і зацікавленість еліти жителів Барселони в нашому закладі. Все сплановано", - зауважив Антолій Лук'янчук.

Нагадаємо, що Анатолій Лук'янчук у Рівному відомий тим, що відкрив ресторан "КАНТ", а нині у нашому місті ще готує до відкриття ресторан "Barge".

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.