Неділя, 14 Серпень 2022


Згідно поданих декларантами розрахунків, сума задекларованого ними податку на доходи фізичних осіб, що підлягала поверненню, склала 1,6 млн. грн.

Станом на 1 січня 2016 року таким громадянам уже повернуто 1,5 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб.

ДПІ у м. Рівному нагадує, аби скористатися правом на податкову знижку у 2016 році, необхідно до 31 грудня 2016 року включно, подати до податкової інспекції за місцем проживання (реєстрації) річну податкову декларацію про майновий стан і доходи. Крім того, необхідно зібрати всі підтверджуючі документи, які пов'язані з понесеними у звітному році витратами та надати їх копії, а саме: платіжні та розрахункові документи (квитанції), договори з навчальним закладом, що ідентифікують надавача послуг і їх отримувача, довідку про отриману у звітному році заробітну плату та паспорт, реєстраційний номер облікової картки та документи, що підтверджують ступінь споріднення (паспорт, свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб тощо).

Оригінали документів про здійснені витрати органу державної фіскальної служби надавати не потрібно, але їх необхідно зберігати протягом строку давності (тобто впродовж 1095 днів).

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.