Неділя, 14 Серпень 2022


10 лютого цього року у Рівному відбудеться великий семінар на тему " Ефективний власник у багатоквартирному будинку- високий рівень проживання громади". 

Метою проведення семінару є створення сприятливих умов для формування ефективного управителя багатоквартирного будинку, здатного спільно з громадою утримувати в належному стані свою власність, впроваджувати енергоефективні заходи для покращення якості життя.

"Реформування житлово-комунального господарства – процес складний та тривалий. Він можливий лише за активної участі громади. Потрібно надати змогу мешканцям міста отримати та поширити позитивний досвід діяльності успішних ОСББ, можливість поступово перейти від пасивних споживачів послуг до повноцінних власників житла, підвищить рівень самоорганізації та соціальної активності, набути потребу та вміння впроваджувати енергоефективні заходи в місті та піднести на високий рівень культуру енергоспоживання", - розповіла "Рівненським новинам" один із організаторів заходу Галина Похильчук.

У семінарі візьмуть участь міський голова Рівного Володимир Хомко,секретар міської ради Олексій Муляренко, заступники міського голови, представники управління економіки міста, керівник ЦНАПу, представники управління ЖКГ, голови правління ОСББ м.Рівного, ініціативні власники багатоквартирних будинків м.Рівного.

Організатором заходу виступає Громадська організація “Рада голів ОСББ м.Рівне”.

Семінар відбудеться 10 лютого о 16.00 год, в Міському будинку культури (вул.Соборна, 3-д).

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.