Понеділок, 06 Грудень 2021


29 січня в Рівне вдруге приїхала Консул провідної європейської асоціації «Аутизм Європа» Інна Сергієнко. Її перший в Рівному семінар в рамках регіонального туру по країні був дуже корисним для аудиторії спеціалістів та батьків, тому благодійний фонд «Погляд» запросив Консула в місто вдруге. 

Цього разу слухачі більше дізналися про сенсорну інтеграцію дітей з аутизмом та про роль тьютора в шкільній інтеграції. Також були озвучені нові знання в рішеннях щоденних питань у роботі з особливими дітьми.

«Нам дуже приємно, що така подія вдруге організована нашою організацією в Рівне. Минулорічна конференція допомогла як батькам, так і фахівцям отримати відповіді на першочергові питання з освіти та реабілітації дітей з РАС. Мета цього заходу - об'єднати людей, які працюють з дітьми з аутизмом, обговорити останні міжнародні та українські новини з цієї сфери і, звичайно ж, обмінятися досвідом», - говорить Олена Корсун, голова правління БФ «Погляд» м. Рівне.

 Інна Сергієнко поділилась не тільки досвідом всеукраїнського фонду допомоги дітям з синдром аутизму в лобіюванні проблеми аутизму на державному рівні, а й тими напрацюваннями, які їй як Консулу доступні в організації «Аутизм Європа».

«Другий візит в Рівне свідчить про неабияку потребу в інформації про аутизм. І якщо при цьому запрошують саме нас, то це доказ того, що ми робимо правильну роботу, - каже Консул «Аутизм Європа» Інна Сергієнко. – Інформації щодо аутизму стає дедалі більше, тож ми постійно оновлюємо свої семінари, надаючи аудиторії лише найсвіжіші матеріали та досвід».

Семінар з аутизму в Рівному – сімнадцятий в регіональному турі Консула «Аутизм Європа» Інни Сергієнко, яка отримала міжнародну нагороду від INAP +2014 (Naturally Autistic People Awards) в номінації Community Mentor (Наставник співтовариства).

Аутизм - розлад, що виникає внаслідок порушення розвитку головного мозку і характеризується вираженим і всебічним дефіцитом соціальної взаємодії і спілкування. Поширеність розладів аутистичного спектру становить 1 на 88 осіб, причому у хлопчиків подібні стани відзначаються приблизно в 4 рази частіше, ніж у дівчаток. Незважаючи на те, що при ранньому втручанні дитині можна допомогти в отриманні навичок самодопомоги і спілкування, поки невідомі методи, здатні повністю вилікувати від аутизму.

Міжнародна громадська організація «Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім» (www.cwf.com.ua) утворена в 2009 році з метою консолідації батьків, у сім'ях яких ростуть діти з індивідуальними потребами. Фонд надає соціальний захист таким дітям та іншим членам їніх сімей, а також сприяє організації заходів, спрямованих на надання допомоги дітям з індивідуальними потребами.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.