Понеділок, 06 Грудень 2021


У січні 2016 року платники єдиного податку, що перебувають на обліку в ДПІ у м. Рівному сплатили до місцевої скарбниці 6,9 млн. грн. єдиного податку, що на 1,5 млн. грн. більше надходжень за січень 2015 року.

За словами заступника начальника ДПІ у м.Рівному Валентина Германа, основну частину надходжень складають надходження фізичних осіб – підприємців, що працюють на спрощеній системі оподаткування: у січні поточного року ними сплачено 5,3 млн. грн. єдиного податку. Юридичні особи за перший місяць року сплатили 1,6 млн. грн. цього податку.

Нагадаємо, 1 січня 2016 року набрав чинності Закон України від 24 грудня 2015 року №909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році», яким змінено умови перебування суб'єктів господарювання на спрощеній системі оподаткування та ставки єдиного податку.

Зокрема, для платників єдиного податку першої та другої групи критерії перебування на спрощеній системі не змінилися, як і річний обсяг доходу, - 300 тис. і 1,5 млн. грн. відповідно. А щодо платників єдиного податку – третьої групи, то для них обмежено річний обсяг доходу до 5 млн. грн., і ставку податку підвищили – з 2% до 3% з ПДВ і з 4% до  5% без ПДВ.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.