Понеділок, 06 Грудень 2021


Депутат Рівненської міської ради, екс-керівник підприємства "Санком - Рівне" Святослав Євтушенко пообіцяв оприлюднити багато інформації про діяльність рівненського мера Володимира Хомка якщо його і далі провокуватимуть. Про це він повідомив у себе на сторінці в мережі Фейсбук.

"У мене часто запитували — чому я більше не працюю у «Санком-Рівне». Я відверто сказав про те, що це пов'язано з моєю політичною позицією, адже на останніх місцевих виборах я очолював команду опонента міського голови. Після виборів наслідки цього — міський голова посприяв звільненню директора підприємства, який не просто його не підтримав, а й відкрито виступив проти.

Зараз він активно розповідає, що це не правда і що він немає впливу на роботу приватного підприємства. Хоча всі добре розуміють, що комунальна галузь міста залежить від міської влади та мера зокрема.

Знаєте, з коментарів міського голови, можна зробити лише один висновок - він у нас мало того, що обманює, то ще й за свої слова і дії боїться відповідати. Адже ситуація очевидна, і всі ми розуміємо наслідком чого вона є. Повірте, я знаю про що кажу і можу ще багато що розкрити та довести, якщо мене й надалі будуть провокувати", - зазначив Святослав Євтушенко.

У мене часто запитували — чому я більше не працюю у «Санком-Рівне». Я відверто сказав про те, що це пов'язано з моєю пол...

Опубликовано Громадськой Приймальня Святослава Євтушенкой 17 февраля 2016 г.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.