Понеділок, 13 Липня 2020


Сьогодні в залі засідань Рівненського міськвиконкому було людно. Там зібралися представники влади, забудовник та інвестори житлового комплексу “Золота підкова” аби спільними зусиллями узгодити вирішення проблемних питань з добудовою багатоповерхівки, щоб рівняни, які вклали кошти у це будівництво, змогли якомога швидше заселитися у свої квартири.

За словами начальника Управління державної архітектурно-будівельної інспекції в Рівненській області Ігора Мічуди вся проблема сьогодні лише в діях декількох осіб, які називають себе ініціативною групою власників квартир у “Золотій підкові”, хоча деякі з них взагалі не мають жодного відношення до даного об’єкту. 

“Скоріше за все це проплачені люди. Основна їхня мета – нагнітання ситуації навколо цього довгобуду, і якби не їхні дії то справа вже давно могла би рушити з мертвої точки. Адже є люди які готові придбати квартири в “Золотій підкові”, і таким чином дати можливість забудовнику завершити всі будівельні роботи. Однак, коли вони постійно бачать в місцевій пресі негативні замовні матеріали про цей житловий комплекс, то звичайно ж бажання вкладати у це кошти, в них швидко зникає ”, - зазначив Ігор Мічуда. 

Ігор Мічуда запевнив присутніх, що обласна та міська влада в особах голови РОДА Віталія Чугуннікова, міського голови Володимира Хомка та секретаря Рівнеради Олексія Муляренка роблять все максимально можливе, аби якнайшвидше вирішити дане питання та зняти суспільну напругу навколо цього будівництва.

Підтвердив слова про реальну можливість добудови “Золотої підкови” найближчим часом і заступник рівненського міського голови Руслан Шевчук.

“Всі експертизи, які були проведені щодо цього об’єкту підтверджують те, що він перебуває в хорошому технічному стані, конструкції не пошкоджені. Якщо вдасться продати декілька квартир, то вже найближчим часом перші дві секції можна буде здати до експлуатації”, - наголосив заступник міського голови.

Як повідомив представник забудовника, фірми “СхідноЄвропейський будівельний альянс” Сергій Полоцький вже через два місяці щасливі власники квартир у четвертому та п'ятому підїздах матимуть можливість заселитися у власні домівки.

“Але для цього мені дійсно необхідно продати ті п’ять трьохкімнатних квартир,  що залишилися”, - зауважив Сергій Полоцький.

Під час зустрічі присутні інвестори, що придбали в житловому комплексі квартири виявили ініціативу зібрати підписи під листом на підтримку добудови будинку, і запевнили, що вони задоволені своїм будинком, та хочуть якнайшвидше до нього вселитися.

 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.