Вівторок, 28 Січень 2020


Рівненською «Батьківщиною» й далі керуватиме Галина Кульчинська. На 16 звітно-виборній конференції Рівненської міської організації ВО «Батьківщина» делегати одностайно підтримали її кандидатуру. Про це повідомила прес-служба обласної партійної організації.

Аналізуючи роботу партійної організації за минулі два роки, Галина Кульчинська розповіла про активну участь партійців у волонтерській діяльності: проведення акцій зі збору продуктів харчування, одягу для потреб наших бійців на Донеччині та Луганщині. 

- Ми потужно провели рік тому акцію «Свободу Савченко». Дуже багато людей відгукнулося й прийшли на Майдан Незалежності підтримати нашу героїню. На спеціально виготовленому прапорі України всі бажаючі змогли залишити слова підтримки Надії. Потім цей прапор передали Вірі Савченко і я впевнена, що основний адресат його отримав. Найбільшим враженням у ході цієї акції для мене було те, що сам архиєпископ Рівненський і Острозький Іларіон прийшов до нас і попросив наклеїти йому на священницькому одязі стікер з портретом Надії Савченко», - розповіла Галина Кульчинська.

Успішними для міської парторганізації були й останні вибори до місцевих рад. Рівне, за кількістю набраних відсотків голосів за «Батьківщину» серед усіх обласних центрів посіло почесне друге місце. І в першу чергу це сталося завдяки чіткій командній роботі і міської організації і усіх кандидатів у депутати. Завдяки цьому від «Батьківщини» до Рівненської міської ради обрано 8 депутатів. 

На конференції депутати та активні члени партії отримали подяки за підписом лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.