Вівторок, 25 Лютий 2020


15 березня в Рівному відбудеться круглий стіл на тему «Європейські підходи в управлінні підприємством».

Даний захід Рівненська торгово-промислова палата організовує спільно з Управлінням економіки Рівненського міськвиконкому та Учбовим центром «Новатор» (м.Київ).

Мета проведення заходу: ознайомлення керівників об'єднань малого и середнього бізнесу, власників та керівників підприємств, підприємців, представників органів місцевого самоврядування з європейськими підходами в управлінні підприємством.

Під час проведення круглого столу буде розглянуто такі питання:

- Впровадження і сертифікація систем менеджменту, як інструмент підвищення привабливості підприємств для ринку Європи; Доповідач – Данько Наталія Іванівна, директор органу з сертифікації Учбового центру «Новатор», провідний аудитор ISO 9001, ISO 14001, ISO 50001, BS OHSAS 18001.

- Міжнародний досвід в системі управління охорони праці. Ризик-менеджмент; Доповідач – Лях Олена Миколаївна, заступник директора Учбового центру «Новатор»; - Європейські директиви в сфері охорони праці. Доповідач – Рогаль Галина Леонідівна, начальник відділу системи менеджменту якості, викладач курсу «Охорона праці» Учбового центру «Новатор», аудитор ISO 9001:2008.

Місце проведення заходу: актова зала Рівненської ТПП (33028, м. Рівне, вул. Гетьмана Мазепи, 19).

Участі у заході безкоштовна.

Заявки на участь приймаються до 11 березня 2016 року.

Попередня реєстрація є обов’язковою.

У разі зацікавленості в участі у круглому столі організатори просять звертатись у відділ оргроботи, сприяння підприємництву, зовнішньоекономічної та виставкової діяльності Рівненської ТПП за телефоном (0362) 26 85 85, 26 96 74.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.