П'ятниця, 03 Квітень 2020


Секретар Рівненської міської ради, голова Рівненської міської організації партії БПП "Солідарність" Олексій Муляренко приєднався до акції підтримки української героїні Надії Савченко та вимагає її звільнення з російського полону.

«Акції на підтримку Надії Савченко протягом останніх днів відбуваються по всьому світу. Звичайно, я не зміг стояти осторонь і вирішив висловити свою підтримку ув’язненій Надії Савченко в день, коли мало відбутись оголошення рішення суду», – повідомив Секретар Рівнеради .

Олексій Муляренко закликав всіх небайдужих долучитися до акції солідарності з Надією Савченко.

«Чим більше нас буде, чим ми будемо активніші у вимозі звільнити Надію з російського полону, і якщо нас підтримають мільйони людей по всьому світу – це буде необхідною умовою того, щоб добитися позитивного результату у справі звільнення української героїні», – зазначив Олексій Муляренко.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.