Четвер, 16 Липня 2020


Як повідомили у відділі комунікацій ДПІ у м. Рівному у січні-лютому 2016 року до місцевого бюджету надійшло 135,8 млн. грн., що на 53 млн. грн. більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Як завжди основним джерелом надходження до місцевого бюджету є податок на доходи фізичних осіб. За два перших місяці року надійшло 77,9 млн. грн. цього податку. До надходжень минулого року приріст склав 27,7 млн. грн.

Другий за величиною надходжень до місцевого бюджету – єдиний податок. За січень-лютий 2016 року його надходження склали 24,9 млн. грн. В порівнянні з січнем-лютим минулого року надходження зросли на 8,9 млн. грн.

Також суттєво покращили фінансовий стан місцевого бюджету надходження акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів. З початку року платниками сплачено 16,7 млн. грн. акцизного податку.

Ще однією важливою складовою в наповненні місцевого бюджету є плата за землю. Загальна сума надходжень по платі за землю у січні-лютому цього року склала 11,7 млн. грн. Доведене завдання перевиконано на 2,6 млн. грн.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.