Вівторок, 26 Січень 2021


Секретар Рівненської міської ради Олексій Муляренко вважає, що презентація “Картки рівнянина”, яка впроваджуватиметься в рамках проекту “Rivne Smart City” без сумнівів є визначною подією і у майбутньому може бути основою фундаментальних перетворень у житті рівнян. 

Олексій Муляренко переконаний в тому, що Рівне стане одним із найпрогресивніших міст нашої держави у сфері впровадження інноваційних рішень. 

“На цьому, до речі, вчора наголосив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн, який зазначив, що саме в нашому місті реалізація такого проекту може бути максимально ефективною та мати успіх, завдяки тому, що у нас в місті працює чимало компетентних IT- шників та активних представників громадського сектору”, - повідомив Олексій Муляренко.  

За словами Секретаря Рівнеради головне завдання міської влади зробити цей процес максимально сучасним, якісним та доступним для рівнян. 

“В рамках платформи “Rivne Smart City” ми маємо амбітні цілі та плануємо реалізувати дуже багато цікавих проектів”, - наголосив Олексій Муляренко. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.