Четвер, 28 Січень 2021


Громадська організація Спортивний клуб бойових мистецтв "Герць" звертається до усіх жителів міста Рівне з пропозицією долучитися до ініціативи створення спортивно-ігрового майданчика в центральному парку культури та відпочинку ім.Т.Шевченка в місті Рівне.

Проект “Платформа можливостей”, основним гаслом якого є “Творити — яскраво жити” є соціальною ініціативою, завдяки реалізації якої діти та молодь отримають можливість безкоштовно займатися спортом та з користю для здоров'я проводити години дозвілля. 

У рамках проекту передбачається збір коштів, придбання та встановлення спортивно-ігрового майданчика, на якому буде розміщено декілька десятків одиниць спортивного та ігрового обладнання. 

Кошторис даного проекту складає більше ніж 200 тисяч гривень. 

Важливим чинником успіху проекту є підтримка міської влади м.Рівного, яка надала зручне для відпочинку з дітьми та занять спортом місце під майданчик в центральному парку культури та відпочинку ім.Т.Шевченка. 

Враховуючи те, що перші кроки з впровадження проекту вже зроблено, Урочисте відкриття спортивно-ігрового майданчика заплановане на початку літнього сезону 12 червня 2016 року.

Окремо хочеться зазначити те, що проект впроваджується за ініціативи звичайних мешканців міста та країни і жодним чином не несе політичного та релігійного забарвлення.

Ініціатори проекту звертаються до кожного рівнянина, якому не байдуже майбутнє міста, дітей та молоді стати партнером проекту та надати фінансову або будь-яку іншу посильну підтримку для його реалізації. 

Імена меценатів соціальної ініціативи, незалежно від суми і масштабу допомоги, буде внесено до Дошки подяки, яка буде розташована біля спортивно-ігрового майданчика в центральному парку міста Рівне.

Реквізити для перерахування коштів:

СПОРТИВНИЙ КЛУБ БОЙОВИХ МИСТЕЦТВ “ГЕРЦЬ” ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

ЄДРПОУ/ДРФО 40182117

ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" код банку 303440

Номер рахунку: 26005055511640 (Призначення платежу: Благодійна допомога)

Або на картку, яка прикріплена до рахунку: 5169 3305 0898 9479

Координатор проекту: Кривенко Михайло, тел. (067) 362 – 19 - 80

ВАШ ВНЕСОК – ЦЕ ІНВЕСТИЦІЯ В ЩАСЛИВЕ ТА ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЄ НАШИХ ДІТЕЙ!

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.