Понеділок, 30 Листопад 2020


У  вівторок 29 березня о 15:00 у бібліотеці міського Палацу дітей та молоді пройде весняна поетична толока серед дітей молодшого та середнього шкільного віку. Захід проходитиме в рамках проекту «WЕвторOK», який було започатковано педагогами Палацу.

Проект покликаний виявляти та розвивати  дитячі таланти різного напрямку. Весняна поетична толока - це вже третій творчий «WЕвторOK». Учасниками толоки стануть юні рівненські поети та прозаїки, в тому числі і діти з особливими потребами. Однак , якщо дитина не володіє жодними літературними талантами,  вона може просто прийти і послухати талановитих однолітків.

Родзинкою поетичної толоки буде майстер-клас  відомої дитячої письменниці, киянки Євгенії Пірог. Також на заході очікується спеціальний гість – місцевий дитячий письменник. Хто саме, організатори тримають інтригу. Так званим резюме весняної поетичної толоки стане вихід альманаха з усіма авторськими творами, які прозвучать на заході. Також твори юних літераторів будуть надруковані в обласній газеті «Зелені шати». А кожен з учасників толоки отримає невеличний презент від організаторів проекту.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.