Понеділок, 06 Квітень 2020


Вчора, задля обміну досвідом Рівне відвідала делегація представників Луцької міської ради. Серед гостей були присутні Секретар Луцькради Юлія Вусенко, заступник міського голови Сергій Григоренко, депутати – представники всіх фракцій міськради та керівники комунальних підприємств Луцька. 

Міські обранці сусіднього обласного центру активно цікавилися як в Рівному відбувається реформування сфери ЖКГ, робота з учасниками АТО, забезпечення їх земельними ділянками, питання електронного врядування та багато інших питань.

За словами Секретаря Рівненської міської ради Олексія Муляренка Рівне і Луцьк дуже схожі за багатьма показниками. Це і чисельність населення, розмір бюджету, містопланування, транспортна система та інші. 

“Я впевнений, що після Вашого візиту розпочнеться новий імпульс співпраці між нашими містами. Два міста дуже схожі, та просто приречені на спільне майбутнє. Маємо зберігати традиції та культуру, обмінюватися досягненнями і туристами. Перед нами дуже багато задач які можна вирішувати спільними зусиллями”, - зазначив Секретар Рівнеради Олексій Муляренко.

Під час візиту луцькі депутати мали можливість ознайомитися з роботою рівненського ЦНАПу, КП “Рівнеелектроавтотранс” та нашого славного зоопарку. 

Варто відзначити, що від відвідування усіх рівненських підприємств в луцьких гостей залишилися тільки приємні враження, що свідчить про якісний рівень роботи, в тому числі і їх керівників.

Загалом усі учасники зустрічі погодилися, що обмін досвідом сприяє підвищенню стандартів діяльності органів місцевого самоврядування, здобуттю нових знань та розширенню мережі контактів з колегами з різних куточків України, що в свою чергу позитивно впливає на процес формування по-справжньому сильного та дієвого місцевого самоврядування.

Домовилися, що вже незабаром відбудеться візит-відповідь рівненських депутатів до своїх луцьких колег.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.