Субота, 10 Квітень 2021


Вірші та оповідання юних рівненських поетів та письменників найближчим часом буде надруковано у спеціальному альманасі видавництва «Волинські обереги». Таким став результат «Весняної поетичної толоки», яку організували вчора в міському Палаці дітей та молоді.

Участь у толоці взяли  22 учні молодших та середніх класів з майже усіх загальноосвітніх шкіл Рівного. Серед них і діти з особливими потребами. Найбільше юних талантів прийшло із ЗОШ № 8.

Тематика дитячих творів, що прозвучали на святі найрізноманітніша. Проте, творчість дітей об'єднала весна. Надрукувати  вірші та оповідання юних талантів зголосилися і в обласній газеті «Зелені шати». Тож, в учасників поетичної толоки тепер з'явилася можливість мати свого читача. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.