Неділя, 17 Січень 2021


Заступник міського голови Рівного Руслан Шевчук анонсував проведення конкурсу на заміщення вакантної посади заступника начальника управління містобудування та архітектури. про це він повідомив у себе на сторінці в ФБ.

"На днях, в ЗМІ буде оголошення конкурсу на посаду ЗАСТУПНИКА НАЧАЛЬНИКА УПРАВЛІННЯ МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ (одного з двох заступників головного архітектора м. Рівне).
Від себе анонсую, тому, що хочу бачити якнайбільше претендентів на посаду. Основний працівник знаходиться в декретній відпустці", - повідомив Руслан Шевчук.

На посаду заступника начальника управління призначається особа, яка має повну вищу освіту по спеціальностям землевпорядкування та кадастр або інженер будівельник за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або при необхідності (виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань та функцій) стаж роботи на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.