Четвер, 16 Липня 2020


За І квартал цього року платники податків Рівного спрямували до Зведеного бюджету 378,3 млн.грн. Це на 75,8 млн. гривень більше ніж за аналогічний період минулого року.

Зокрема, Державний бюджет отримав 167,2 млн. грн., а до місцевого бюджету надійшло 211,1 млн. грн. Завдання виконано на 120,9 %, додатково отримано 65,4 млн. гривень.

Основними джерелами наповнення державної скарбниці є податок на додану вартість, податок на прибуток, податок на доходи фізичних осіб, військовий збір.

Щодо надходжень до місцевого бюджету, то основними джерелами наповнення місцевої казни залишаються податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок, акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів та плата за землю.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.