Середа, 30 Вересень 2020


У січні-березні 2016 року платниками ПДВ, які перебувають на обліку в ДПІ у м. Рівному, заявлено до відшкодування на їх розрахункові рахунки понад 22 млн. грн. податку на додану вартість.

Фактично ж їм за вказаний період відшкодовано ПДВ в розмірі 20,9 млн. гривень. Із них в автоматичному режимі відшкодовано 12,4 млн. грн., що становить понад 59 % від заявлених сум.

Зауважимо, що протягом січня-березня 2016 року платниками міста заявлено до відшкодування на розрахункові рахунки на 6,9 млн. грн. менше, ніж за аналогічний період минулого року, однак, фактично ж відшкодовано на 13,5 млн. грн. більше, ніж минулоріч, причому «автоматичного» відшкодування в минулому році в січні-березні взагалі не було.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.