Вівторок, 19 Січень 2021


5 квітня 2016 року у м.Рівному відбувся семінар «Жінка–лідер в сучасному світі. Розвиток якостей характеру жіночого лідерства» (модуль 1) згідно проекту: "Як українській жінці стати лідером в бізнесі?" (проект реалізовується в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США).

У семінарі прийняли участь 27 учасниць Рівненської області. Семінар був націлений на розвиток якостей жіночого лідерства.

В результаті проведеного заходу учасниці ознайомилися з поняттям жіночого лідерства, стилями керівництва, з причинами, джерелами та персональними стилями розв'язання конфліктів шляхом роботи в групах для налагодження ефективного діалогу між учасницями, для формування позитивної самооцінки кожної жінки.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.