Субота, 24 Липня 2021


8 квітня 2016 року у Виставковій залі міського Будинку культури відбулося урочисте відкриття Першого Міжнародного салону художньої фотографії «GRAND PHOTO SALON 2016».

Організаторами масштабного міжнародного фотоконкурсу виникла у рівненських фотомитців Анатолія Волоха та Сергія Щеглеватих. В усьому світі рівень художньої фотографії з кожним роком зростає, тому Рівне, яке часто називають фотостолицею, адже тут постійно відбувається чимало яскравих фотоконкурсів та виставок, має всі переваги, щоби бути містом народження Першого міжнародного салону художньої фотографії.

Долучилось до фотосалону і місто – на реалізацію проекту міська влади виділила 30 тисяч гривень, які пішли на виготовлення фотоальбому, організаційні моменти та нагороджувальну церемонію. За словами заступника міського голови Галини Кульчинської, це тішить, що Управління культури міняє формат роботи. Цікаві ідеї від творчих людей Рівного заслуговують на фінансову підтримку. І результат цієї роботи сьогодні ми бачимо.

Протягом півроку фотохудожники із 63 країн світу надсилали свої роботи. Відтак на суд журі було представлено роботи 523 авторів, які надіслали понад 6000 своїх фото. Участь у проекті взяли фотохудожники з таких країн як Україна, Росія, Латвія, Бельгія, Німеччина, Франція, Канада, Італія, Іспанія, Люксембург, Гонконг, Кіпр, Індія, Оман, Саудівська Аравія та багато інших. Зокрема, кілька рівненських авторів завдяки фотосалону ближче познайомилися одне з одним, дізнавшись про спільні творчі інтереси, прагнення та уподобання. Так народився фотоклуб «Гранд фотосалон Рівне», засновниками якого стали, зокрема, автори проекту та ще один відомий рівненський фотохудожник Олександр Шахманцір.

На церемонію нагородження переможців завітало чимало фотохудожників, журналістів, людей мистецтва та творчих рівнян.

Експозиція Першого Міжнародного фотосалону «Grand Photo Salon 2016» триватиме до 18 квітня, щодня з 12 до 17 години (сб,нд — вихідні).

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.