Четвер, 05 Серпень 2021


Презентацію щодо конкурсу «Смарт кампус» представили в Рівному викладачі НУВГП Анатолій Карпюк та Юрій Підгайний.

Викладачі пропонують майбутнім програмістам та фахівцям в окремих галузях (екологам, механікам, архітекторам, менеджерам, фінансистам) об’єднатися в команди по 2-5 чоловік та взяти участь у цікавому та креативному конкурсі «Розумне студмістечко».  Учасники повинні представити власну комплексну роботу у вирішенні якогось питання стосовно студмістечка. Наприклад: економії електроенергії, води, утеплення будівель студмістечка, розумної велостоянки, озеленення тощо. Результатом такої колективної роботи може стати розроблений сайт, додаток до телефону чи планшету, сервіс тощо.

Реєстрація команд відбудеться 22 квітня у профкомі студентів (Чорновола, 53). Сам же хакатон (змагання спеціалістів у галузі розробки програмного забезпечення, які інтенсивно і згуртовано разом працюють над розв'язанням проблеми) триватиме 24 та 25 квітня.

Для роботи команд, як відзначив Анатолій Карпюк, є усе необхідне технічне забезпечення та канцтовари. Навіть 3D принтер, аби були ідеї і бажання. А презентація проектів-переможців та нагородження відбудеться наступного – 26 квітня.

Для зрозумілості присутніх Юрій Підгайний розповів про досвід запровадження деяких проектів «розумного міста» у Тернополі, які справді працюють.

Зацікавленість у сучасних розробках та цікавих ідеях молодих людей виявили і спонсори заходу: «Волинь-будмісто», Центр біржових технологій та туристична компанія TUI, які пропонували  бажаючим спробувати розробити інформаційні системи чи сервіси, так би мовити, і під них.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.