П'ятниця, 23 Квітень 2021


У першому кварталі 2016 року платникам Рівного відшкодовано майже 21 млн. грн. податку на додану вартість грошовими коштами на рахунки платників, що на 13,4 млн. грн. більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Крім того, за процедурою автоматичного відшкодування суб'єктам господарювання відшкодовано 12,4 млн. грн., або 59% від загальної суми.

Зауважимо, що протягом січня-березня 2016 року платниками міста заявлено до відшкодування на розрахункові рахунки на 6,9 млн. грн. менше, ніж за аналогічний період минулого року, однак, фактично ж відшкодовано на 13,4 млн. грн. більше, ніж минулоріч, причому «автоматичного» відшкодування в минулому році в січні-березні взагалі не було.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.