Вівторок, 19 Січень 2021


Долучитись до просування у Рівному концепції «розумного міста» пообіцяли представники цієї північної країни. 19 квітня члени Платформи взаємодій «Простір» зустрілись із директором Норвезько-Української торгово-промислової палати Амундом Міклебустом та проектним менеджером цієї організації Ліндою Скйолд Окснес.

Розмова відбувалась навколо запровадження проекту «Rivne Smart City» - «розумних» сучасних технологій у різних сферах життя. Амунд Міклебуст наголосив на необхідності докладно і зрозуміло пояснювати мешканцям міста, які переваги надає «цифрове перетворення», які зручності матимуть вони після того, як реально запрацюють конкретні цифрові інструменти.

У Норвегії подібні речі існують вже давно, і, як зауважили члени «Простору», ця країна вже давно вся живе у «smart city». Зокрема, особливу увагу тут звертають на допомогу сучасних технологій у енергозбереженні. Подібні енергоефективні проекти норвежці обіцяють підтримувати й в Україні.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.