Вівторок, 21 Вересень 2021


У суботу, 7 травня, об 11:00, на території Ковзанки ТЦ «Злата Плаза» відбудуться «Старти Надії» (HOPE RACES) – оздоровчі змагання для дітей з інвалідністю.

Захід організовує Благодійна організація «Крила віри» та Rivne Running Club спільно з ТЦ «Злата Плаза», за підтримки Торгової марки GERA.

Участь у стартах візьмуть діти з інвалідністю, їх батьки, титуловані рівненські легкоатлети, представники Rivne Running Club, а також відомі рівняни, волонтери та активісти.

В рамках заходу його учасники поділяться на 4 команди та у дружніх стартах змагатимуться у заїздах на скейтах, парному бар’єрному бігу, флорболі, а також у вправах з обручем, скакалкою та естафетах.

Під час заходу відбудуться також показові виступи спортивних та творчих колективів.

Щоб долучитися до HOPE RACES у якості спонсора або волонтера – просимо контактувати із представником #RivneRunningClub – 0975811446 (Юлія).

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.