Вівторок, 21 Вересень 2021


Сьогодні, на території одної із військових частин Рівненського гарнізону стартував міський етап Загальнодержавної спартакіади серед допризовної молоді "Заграва - 2016".

Змагання зі стройової підготовки, споряджання магазинів автомату АК-45 набоями та підтягуванні на перекладині серед юнаків і дівчат проводиться під загальним керівництвом управління освіти міста Рівне, оперативного командування "Захід" та Товариства сприяння обороні України. Кожен навчальний заклад представляє команда з п'яти учнів. Загальна кількість учасників склала 165 підлітків.

З нагоди початку підведення своєрідного підсумку за рік вмінь та навиків з предмету "Захист Вітчизни" відбулося загальне шикування та урочисте підняття державного прапору командою переможців 2015 року.

Звертаючись до присутніх Головний спеціаліст управління освіти міста Рівне Микола Радько висловив впевненість, що цей день для кожного із них стане початком нових звершень не тільки у фізичному гарті та володінні зброєю, а й у любові до своєї Батьківщини. Також він побажав учасникам впевненості і наснаги на шляху до участі у військово-прикладних видах спорту на обласному та загальнодержавному рівні.

Проведення занять на території військового містечка сплановано невипадково. Адже саме тут школярі, як ніде проявляють дисциплінованість та вміння працювати в команді. Вразив суддів і завзятий підхід у підборі військового одягу серед учасників, його оздоблення елементами патріотичного змісту.

За словами представника військової частини молодшого лейтенанта Андрія Хайнадського, десятикласники діють впевнено та рішуче. Проявляючи спортивний хист та наполегливість вони проявляють якості справжніх переможців.

- Ми повинні зробити все, аби їхні результати були ще кращими, адже саме такими повинні бути майбутні захисники Вітчизни, - наголосив офіцер.

За підсумком першого етапу змагань, вже цього тижня, переможці стрілятимуть із малокаліберної гвинтівки та метатимуть ручні наступальні гранати РГД-5, щоб представляти Рівненську область на рівні держави.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.