Четвер, 28 Травень 2020


Секретарем Рівненської міської ради має стати представник фракції “БПП “Солідарність”. Таку думку висловив керівник фракції у міськраді Богдан Гапяк.

“Звичайно, наша фракція як найбільша за чисельністю в міськраді, наполягає на тому аби саме наш представник був обраний Секретарем Рівнеради. Кожен з наших депутатів як за професійними, так і за морально-етичними якостями достойний того аби зайняти дану посаду”, – повідомив Богдан Гапяк.

За словами міського обранця конкретне прізвище кандидата на посаду Секретаря міськради фракція озвучить вже найближчим часом після завершення консультацій з цього питання.

Нагадаємо, що крісло Секретаря Рівненської міської ради стало вакантними після того, як Президент України призначив Олексія Муляренка, який займав цю посаду, головою Рівненської обласної державної адміністрації.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.