Вівторок, 27 Жовтень 2020


Зважаючи на різке збільшення в Україні кількості випадків смертельного травматизму у водопровідно-каналізаційних господарствах, Управління Держпраці у Рівненській області застерігає власників приватних домоволодінь  від самовільних робіт з очищення каналізаційних колодязів. 

За даними Державної служби України з питань праці станом на 30.06.2016 року в Україні загинули 8 працівників підприємств водопровідно-каналізаційного господарства . Також зросла кількість групових смертельних нещасних випадків, зокрема:

- 27.05.2016 у приміщенні каналізаційної насосної станції без ознак життя знайдено 2 працівника КП «»Полтававодоканал» (Полтавська область). Отруєння сталося внаслідок виконання робіт без засобів індивідуального захисту;

- 19.06.2016 під час виконання робіт у приміщенні каналізаційної насосної станції, не облаштованому припливно-витяжною вентиляцією, внаслідок накопичення парів шкідливих речовин та небезпечних газів сталося отруєння 2 працівників Комунального водопровідно-каналізаційного підприємства «Водограй» (Кіровоградська область);

- 23.06.2016 під час виконання ремонтних робіт у приміщенні каналізаційної насосної станції внаслідок загоряння постраждало 2 працівників КП «Водотеплосервіс» (Івано-Франківська область), з них 1 смертельно;

- 28.06.2016 у приватному домоволодінні у м. Черкаси під час очистки каналізаційного колодязя смертельно отруїлися 3 особи. 

Управління застерігає власників приватних домоволодінь  про небезпеку самовільного виконання робіт з очищення каналізаційних колодязів приватних будинків та наголошує на необхідності залучення до виконання цих робіт спеціалізованих організацій, які мають необхідний дозвіл.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.