Вівторок, 27 Жовтень 2020


Державною фінансовою інспекцією в Рівненській області проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Рівненської міської ради за період з 01.08.2012 по 29.02.2016 і виявлено на 461 тис. грн  втрат ресурсів.

Зокрема, внаслідок заниження вартості індивідуально визначеного майна в договорах оренди, укладених з ТОВ «Рівнетеплоенерго» на загальну суму 2 430 тис. грн, бюджетом міста недоотримано орендної плати на 243,25 тис.гривень.

Крім того, державному бюджету завдано матеріальної шкоди через завищення обсягу заборгованості з різниці в тарифах. Так, Управлінням житлово-комунального господарства зайво відшкодовано за рахунок коштів субвенції з державного бюджету для ТОВ «Рівнетеплоенерго» різницю в тарифах на теплову енергію, що постачалася населенню, на суму 144,44 тис. гривень.

Як повідомили у відділі інспектування у сфері послуг, до завершення контрольного заходу суму виявлених ревізорами порушень УЖКГ було відшкодовано в повному обсязі.   

 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.