Четвер, 09 Липня 2020


За підсумками січня - липня 2016 року з доходів мешканців Рівного до бюджетів спрямовано 435,2 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб. Це  в півтора рази більше проти аналогічного періоду 2015 року.

За словами заступника  начальника  ДПІ у м.Рівному Валентина Германа  за цей період по ДПІ у м.Рівному вцілому зібрано ПДФО на 62,3 млн. грн. більше від прогнозованих показників.

Посадовець відмітив, що такий показник  зумовлений не стільки зростанням ставки оподаткування доходів фізичних осіб, як високим рівнем культури сплати податків самих платників - юридичних  і фізичних осіб.

«Оскільки 75 відсотків зібраного податку на доходи фізичних осіб зараховується до місцевого бюджету, то жителі нашої громади  мають бути особливо зацікавлені в тому, щоб на їх території всі наймані працівники мали офіційне працевлаштування, а громадяни, котрі отримують доходи, за наявності законодавчих підстав, обов'язково їх декларували» - наголошує Валентин Герман.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.