Неділя, 27 Вересень 2020


«Часу на свій шлях у нас немає», — констатував депутат від БПП "Солідарність" та голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків Рівненської обласної ради Юрій Благодир в ефірі телемарафону «Незалежність 25» на телеканалі «Ритм».

«Якщо ми хочемо пробігти дистанцію, десь догнати і, як мінімум, не відстати, нам потрібно максимально запозичувати успішні рішення та моделі, які вже відпрацьовані», — зазначив депутат на питання про те, чи має Україна розвиватися в європейському напрямі чи «шукати свій шлях».

Юрій Благодир підкреслив, що таке свідоме запозичення — це запорука значно швидшого розвитку, зі значно нижчими затратами.

«Розмови про «свій шлях» схожі на бажання вигадати свій велосипед, бо ті, хто вже на ньому їдуть без проблем, щось не додумали»,  — зазначив голова бюджетної комісії.

Крім іншого, як відмітив депутат, через ряд об’єктивних причин Україна не має можливості повільно розвиватися «своїм шляхом». Держава потребує кратні поліпшення в усіх сферах. Тільки за таких умов можливе нівелювання величезної різниці між Заходом та Україною. І саме успішні європейські моделі можуть допомогти нашій країні.

«Якщо ми хочемо амбітно кудись увірватися, а ми відстали вже дуже серйозно з багатьох причин, то нам потрібно в рази збільшувати ВВП, в рази піднімати економіку, в рази поліпшувати інвестиційну привабливість, в рази запускати механізми, які формують державні капітали. Щоб робити «в рази», то «свій шлях» нічого не гарантує, але якщо взяти досвід, влити знання та запровадити перевірені механізми, то тоді можливі кратні покращення», — резюмував Юрій Благодир.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.