Четвер, 24 Вересень 2020


Як повідомили в ДПІ у місті Рівному ГУ ДФС у Рівненській області, за дев'ять місяців поточного року представниками бізнесу Рівного було заявлено бюджетне відшкодування податку на додану вартість в сумі 83,4 млн. грн. Це на 15,9 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період 2015 року.

Станом на початок жовтня, з врахуванням залишку невідшкодованого ПДВ, платникам податків обласного центру вже відшкодовано на розрахункові рахунки 81,3 млн.гривень.

Крім цього, за результатами проведених перевірок з початку року упереджено майже мільйон гривень заявленого до відшкодування податку на додану вартість та нараховано штрафних санкцій в сумі 0,1 млн. гривень, а також донараховано ПДВ на суму 2,3 млн. грн. і штрафних санкцій на суму 0,6 млн. гривень.

На сьогодні залишок невідшкодованого на розрахунковий рахунок ПДВ становить 14,6 млн. гривень, з них 1,28 млн. грн. перебувають в стадії перевірок, 12,38 млн. грн. - в процедурі бюджетного відшкодування згідно з вимогами Податкового кодексу України і відповідних нормативних документів та 0,9 млн. грн. – в стадії судового оскарження та на відпрацюванні в правоохоронних органах.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.