Четвер, 26 Листопад 2020


Секретар Рівненської міської ради, депутат від «БПП «Солідарність» Сергій Паладійчук в рамках «Громадського бюджету» ініціює створення студентської міської ради міста Рівне. Вона має стати молодіжним аналогом існуючої Рівнеради.

«Проект передбачає проведення в вищих навчальних закладах Рівного виборів 42 молодих людей 3-5 курсів, для того, щоб в подальшому утворити постійно діючий молодіжний орган, який буде моделювати роботу Рівненської міської ради, виступати з молодіжними ініціативами, реалізовувати молодіжні громадські проекти, виступати як комунікатор між молоддю та виконавчими органами Рівненської міської ради, допомагати депутатам працювати на округах, тощо. Планується, що даний проект стане базовим для підготовки молодих лідерів для міста Рівного та виконавчих органів Рівненської міської ради», – зазначив Сергій Паладійчук.

За словами Секретаря Рівнеради, проект дасть можливість студентам та молоді проявити себе, а виконавчим органам міської влади – зростити якісних працівників.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.