Неділя, 05 Квітень 2020


Рівненська молодіжна організація Блоку Петра Порошенка “Солідарність” запропонувала рівнянам здійснити мрії маленьких мешканців під час відкриття головної ялинки міста 19 грудня у рамках акції “Стань помічником святого Миколая”. 

За словами координатора проекту Юлії Мініч діти, що зараз лікуються в Рівненському обласному онкологічному диспансері написали листи до Святого Миколая. Ці листи рівняни мали змогу знайти на відкритті головної ялинки Рівного 19 грудня. Варто зазначити, що бажаючих допомогти хворим дікам виявилося чимало, і буквально за декілька хвилин 17 листів, які написано ними власноруч, були розібрані аби виконати їхні побажання. 

Таким чином рівняни отримали можливість стати помічниками Святого Миколая. 

«На долю цих дітей випали такі тяжкі випробування. Але вони щиро вірять, що Святий Миколай допоможе їм одужати і принесе бажані подарунки! Приємно, що рівняни не залишилися байдужими до нашої акції, та взяли активну участь у ній. Спільними зусиллями ми здійснимо мрії наших маленьких земляків, засвітимо радість в їхніх очах і допоможемо їм побороти недуги», - розповіла Юлія Мініч.

 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.