Середа, 03 Березень 2021

Фото: Радіо трек

Сьогодні у Рівному відбулася прес-конференція представників компанії "Укртепло" для місцевих ЗМІ, під час якої вони розповіли про позаштатну ситуацію, яка склалася з подачею тепла в одному з мікрорайонів Рівного.

За словами представників компанії, у зв’язку зі зношеністю тепломереж та іншими проблемами технічного характеру виникли проблеми з подачею тепла мешканцям Рівного, які проживають на вул. Олександра Олеся та прилеглих вулицях.  

Наразі, компанією створено оперативний штаб і розроблено план реагування. Ремонтні бригади у цілодобовому режимі усувають пориви в тепломережах. Крім того, забезпечена оперативна закупівля додаткового обладнання і комплектуючих, триває монтаж компенсаційних теплових потужностей. 

Спеціалісти підприємства докладають усіх зусиль, щоб на 100% стабілізувати ситуацію вже в найближчі години. У підприємстві зазначають, що цілодобова робота спеціалістів в суботу-неділю принесла перші результати, в багатьох приміщеннях температура близька до санітарних норм. 

Окремо представники компанії звертають увагу на те, що зношеність тепломереж в Україні складає 60-80% залежно від регіону. Це об’єктивно впливає на проходження опалювального сезону. Жодна теплогенеруюча компанія в Україні не може гарантувати безперебійної подачі тепла, оскільки пориви можливі в будь-якому місці і в будь-який час. 

Як повідомили в "Укртепло", їхня компанія працює з 2011 року. Наразі котельні підприємства знаходяться в 14 областях, та опалюють понад 1,5 млн. кв. метрів приміщень. Це перший випадок, коли на одній з таких котелень виникла позаштатна ситуація. В минулому році підприємство забезпечувало теплом та гарячою водою Рівненський обласний онкологічний диспансер, жодних нарікань не було. 

Щоб компенсувати наслідки позаштатної ситуації, буде зроблено перерахунок ті дні, коли споживачі "Укртепло" отримували послуги не у повній мірі. 

Нагадаємо, у жовтні 2016 року «Укртепло-Рівне» не нараховувала оплату за свої послуги, перших 18 днів опалювального сезону 2016-2017 рр. компанія працювала власним коштом. 

Крім того, тепло з відновлюваних джерел енергії на 25% дешевше для споживачів, ніж тепло з газу. Тариф «Укртепло-Рівне» – 1 097,24 грн. за 1 Гкал. Для порівняння, у «Рівнотеплоенерго» тариф для населення складає 1 457,09 грн. за 1 Гкал. 

Для довідки:
Група компаній «Укртепло» –  лідер українського ринку теплової енергії з відновлюваних джерел, компанія спеціалізується на проектах у відновлюваній енергетиці. Створена в 2011 році і наразі працює в 14 областях України, а також в ряді інших країн – Молдові, Угорщині. На рахунку компанії понад 1 000 реалізованих проектів. В Україні компанія модернізувала і перевела з газу на біопаливо понад 100 котелень. В опалювальному сезоні 2014-2015 рр. замістила (зекономила) близько 20 млн. кубометрів газу. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.